کلاس های مقدماتی و حرفه ای شطرنج در شهر مشهد

 

بازی شطرنج به عنوان یک بازی کلاسیک، فاخر و با شکوه طرفداران زیادی را دارد. همینطور این بازی از دیرباز مورد توجه مردم دنیا و همچنین شاهان و اهالی دربار بوده است. اکنون با پیشرفت تکنولوژی و تغییر اعصار نیز همچنان شطرنج محبوبیت خود را حفظ کرده و خواهان زیادی دارد.

این استقبال از شطرنج باعث شده تا در سراسر دنیا کلاس های آموزشی و آموزشگاه های اختصاصی زیادی برای آموزش شطرنج بوجود بیاید و علاقمندان به این بازی کلاسیک با شرکت در این کلاس ها و یادگیری آن بتوانند در اوقات فراغت خود از این تفریح لذت ببرند.

امروز در این مطلب قصد داریم تا به آموزش شطرنج در سطح مقدماتی و حرفه ای بپردازیم و نقش کلاس های آموزشی در یادگیری درست و حرفه ای شطرنج را بررسی کنیم، همچنین تاثیر آموزش را در قهرمانی و حرفه ای شدن در شطرنج برسسی کنیم و در آخر نیز کلاس های مقدماتی و حرفه ای آموزش شطرنج که در مشهد وجود دارند را به اطلاع شما دوست داران شطرنج برسانیم.

 

    آموزش مقدماتی بازی شطرنج

 

در آموزش مقدماتی شطرنج شما می آموزید که اصول پایه و اساسی شطرنج را چگونه پیاده کنید، با حرکت مهره ها آشنا می شوید، بازی های ساده و اولیه را می آموزید و بطور کلی یاد میگیرید که یک بازی شطرنج به چه شکل شروع می شود، ادامه می یابد و با چه حرکاتی پایان می یابد.

پس از طی آموزش های مقدماتی نوبت به یادگیری حرفه ای شطرنج می رسد. شما اگر به شطرنج علاقمند شده باشید و دوست داشته باشید که یک بازی حرفه ای را از خود به نمایش بگذارید می توانید با گذراندن آموزش های حرفه ای و تمرین های پی در پی به یک شطرنج با ز قهار تبدیل شوید.

آموزش حرفه ای بازی شطرنج

 

در آموزش حرفه ای شما بازی ها ی تخصصی را می آموزید. تاکتیک ها و ترکیب ها را یاد می گیرید و با دام های شطرنجی که بازیکنان حرفه ای از آن استفاده می کنند آشنا میشوید. در کنار آن نحوه آنالیز بازی های شطرنج را بصورت تخصصی یاد می گیرید که برای آن دسته از افراد که برای قهرمانی هدف دارند بسیار کارآمد و مهم موثر است.

 

نقش کلاس های آموزشی در یادگیری اصولی شطرنج

 

وقتی که شما شطرنج را از طریق کلاس های آموزشی یاد بگیرید، بصورت اصولی و پایه با تمامی نکات، قوانین و ترفند ها آشنا می شوید و این خود باعث می شود تا بتوانید به درست ترین شکل ممکن با ادامه دادن تمرینات خود بازی کنید. در واقع کلاس های شطرنج به شما این اطمینان خاطر را می دهد که تمامی فنونی که یاد گرفته اید درست است و نگرانی بابت ترفند های اشتباه وجود ندارد.

از دیگر مزیت های کلاس های شطرنج در مقابل خود آموزی این است که هنگام کلاس، یک استاد کار بلد و حرفه ای بر بازی و آموزش شما نظارت دارد و اگر حرکتی را اشتباه انجام دهید با تذکر بجا و به موقع استاد، از نهادینه شدن یک حرکت غلط در ذهنتان جلوگیری می شود. علاوه بر آن هرگاه که مشکلی در بازی برایتان ایجاد شود و یا سوالی داشته باشید به راحتی به یک منبع معتبر یعنی استادتان دسترسی دارید.


جهت  آموزش مجازی شطرنج  کلیک کنید


تاثیر آموزش در قهرمانی و حرفه ای شدن در شطرنج

 

هنگامی که شما توسط یک فرد حرفه ای آموزش می بینید، علاوه بر اینکه با قوانین اصیل و درست شطرنج آشنا می شوید در واقع مسیر یادگیری نیز برای شما هموار و سرعت درک مفاهیم در شما افزایش می یابد. چرا که وقتی کسی در حرفه ای تخصص داشته باشد یعنی تمامی مفاهیم آن را بطور کامل و واضح درک کرده است پس بسیار بهتر از یک فرد آماتور می تواند آن مفاهیم را به دیگری انتقال دهد.

وقتی که شما تحت نظارت و آموزش یک استاد شطرنج باشید، مراحل را با سرعت بیشتری طی کرده و به قهرمانی در شطرنج نزدیک تر می شوید زیرا به ترفند های کار آشنایی دارید و زیر و بم شطرنج را بلدید. زودتر از سایر رقبای خود به شطرنج تسلط پیدا می کنید که به دنبال آن سریعتر وارد عرصه مسابقات شده و تجربیات خود را بالا می برید.


فیلم آموزش مقدماتی شطرنج برای کودکان «« کلیک کنید


کلاس های آموزش مقدماتی و حرفه ای شطرنج در مشهد

 

در شهر بزرگ مشهد موسسات و آموزشگاه های زیادی برای آموزش شطرنج بصورت حرفه ای و مقدماتی وجود دارد که می توانید در دوره های آموزشی آنها شرکت کنید. اما ما امروز در این مطلب قصد داریم تا شما را با اولین مدرسه شطرنج و معتبر ترین آموزشگاه شطرنج آشنا کنیم که هر ساله در زمینه مسابقات در سطح کشوری، استانی و شهرستان خوش درخشیده.

باشگاه شطرنج ایران، اولین مدرسه شطرنج که بصورت تخصصی در زمینه آموزش شطرنج فعالیت دارد با ارائه کلاس های متعدد برای آموزش شطرنج ا ز صفر تا صد، همراه شما خواهد بود تا علاقمندان به این بازی بتوانند با یادگیری شطرنج از این تفریح سالم لذت ببرند و همچنین همراه خوبی برای افراد با استعداد در این زمینه است که قدم به قدم تا مدال قهرمانی آنها را حمایت کند.

 

آموزش شطرنج در مشهد
آموزش شطرنج در مشهد

جهت شرکت در کلاس های آموزش مقدماتی و حرفه ای شطرنج در مشهد کلیک کنید


کلاس های باشگاه شطرنج ایران

 

باشگاه شطرنج ایران با برگزاری پکیج کاملی از مجموعه ترم های آموزشی، یک مسیر کامل را برای علاقمندان و افرادی که در این زمینه استعداد دارند ایجاد کرده است. در پایان هر ترم در صورت تقاضای هنرجو، گواهی پایان دوره اعطا کرده که این گواهی ها از اعتبار بالایی برخوردار بوده چرا که باشگاه شطرنج ایران در مشهد دارای مجوز رسمی از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی می باشد و اساتید با رده های بین المللی در شطرنج، به هنرجویان آموزش می دهند.

علاوه بر کلاس های حضوری آموزش مقدماتی و حرفه ای شطرنج، با برگزاری دوره های آنلاین و تدارک دوره های مجازی، امکان بهره بری از آموزش های تخصصی و همچنین ارتباط با اساتید حرفه ای شطرنج را برای تمامی مردم در سراسر ایران و جهان فراهم آورده و برای تمامی دوره های آنلاین و مجازی نیز گواهی معتبر پایان دوره صادر کرده و به دست هنرجویان خود  میرساند. پس اگر که ساکن شهر مشهد نیستید و به شطرنج علاقه دارید این نوید را به شما می دهیم که می توانید با مراجعه به سایت باشگاه شطرنج ایران، از هرکجای دنیا که هستید در این دوره ها شرکت کنید و به قهرمانی در شطرنج نزدیک و نزدیک تر شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک احتیاج دارید؟ با ما چت کنید