خرید کتاب شطرنج برای کودکان و نوآموزان

آموزش شطرنج برای کودکان و نوآموزان

همیشه وقتی اسم ورزش به میان می آید بسیاری از افراد ذهن خود را به سمت حرکات بدنی، دویدن و سوزاندن کالری می برند تا جسم خود را سالم نگه دارند ولی همیشه اینطور نیست و ورزش هایی وجود دارند که می توانند ذهن و فکر ما را درگیر کرده و آنرا تقویت کنند.

یکی از معروف ترین و کهن ترین این ورزش های فکری شطرنج می باشد.

در دنیای مانند دنیای هری پاتر بازی شطرنج به صورت یک بازی وحشیانه و بسیار خطرناک ظاهر شد ولی توجه داشته باشید در دنیای ما غیر جادویی ها شطرنج یک ورزش کاملاً بی خطر و همچنین کاملاً فکری می باشد.

آموزش شطرنج کودکان با درگیر کردن ذهن آن ها، قدرت اتکار و خلاقیت آن ها را بسیار تقویت کرده و در زندگی روزمره نیز برای آن ها مفید می باشد.

در دنیای فعلی اکثر بازیکنان شطرنج توان برخورداری از مربی را ندارند و مجبورند آموزش شطرنج آنلاین به صورت تک نفره یا با دوستان خود این بازی را فرا بگیرند.

البته یکی از راه حل های بسیار مناسب برای این‌گونه از افراد استفاده از کتاب‌های آموزش شطرنج می باشد.

ما در این مقاله سعی می‌کنیم چند کتاب معروف و مناسب را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

کتاب شطرنج دامیز

کتاب شطرنج دامیز

کتاب شطرنج دامیز یکی از کتاب های مجموعه دامیز (کتاب به زبان آدمیزاد) می باشد.

این مجموعه کتاب مطالب متنوع و فوق العاده ای را در مجموعه خود دارد و تقریباً می توان گفت که هر نوع آموزشی را به زبان ساده را برای ما فراهم آورده است.

پس اگر شما مایل هستید که بازی شطرنج را به زبان ساده و روان آموزش ببینید این کتاب بسیار مناسب شما خواهد بود.

کتاب شطرنج برای کودکان خرید کتاب شطرنج برای کودکان و نوآموزان

دوستان عزیز توجه داشته باشید برای شروع هر کاری هیچ وقت دیر نمی باشد ولی اگر همان کار را از دوران کودکی خود شروع و آموزش ببینید فرصت های خیلی بیشتری دارید تا قدرت و مهارت خود را در آن کار افزایش دهید.

بازی شطرنج نیز از این قاعده جدا نمی باشد و تجربه نشان داده است کودکان با ذهن های فعال خود بسیار می توانند در بازی شطرنج موفق شوند.

بازی شطرنج ذهن کودکان را خلاق تر و استراتژی و قدرت حل مسئله به آنها می دهد.

برای اینکه کودک شما دارای ذهن تحلیلگر باشد بازی شطرنج بهترین و کم هزینه ترین راه پیش روی شما می باشد.

بازی شطرنج از مجموعه بازی هایی می باشد که هر چقدر بازیکن های آن بیشتر بازی کنند، مغزی متعادل تر و خلاق تر را پرورش می دهند.

کتاب شطرنج برای کودکان می توان فرآیند آموزش کودک عزیز شما را به نحو صحیح انجام دهد.

کتاب شطرنج و هوش مصنوعی

کتاب شطرنج و هوش مصنوعی

در بازی شطرنج همیشه حرف از استراتژی و تحلیل می باشد دو مبحث اصلی در طراحی هوش مصنوعی .

در سال های اخیر علم و تکنولوژی توانسته سطوحی از هوش مصنوعی را طراحی و از آن در صنعت، اقتصاد، ورزش و . استفاده کند.

در اینجا سؤالی برای ما پیش می آید که در مبارزه انسان با هوش مصنوعی کدامیک پیروز می شوند؟ خرید کتاب شطرنج برای کودکان و نوآموزان

آقای کاسپاروف که یکی از بزرگ ترین و معروف ترین شطرنج بازان کل دنیا می باشند در سال ۱۹۸۵ توانست آناتولی کارپف را شکست دهد و لقب قهرمانی شطرنج جهان را بدست آورد.

آقای کاسپاروف در سال ۱۹۹۰ با ابر کامپیوتر شرکت IBM به نام Blue Deep IBM در چند دوره مسابقه شطرنج بدهد و عملکرد هوش مصنوعی این ابر کامپیوتر را بررسی و در کتاب شطرنج و هوش مصنوعی برای ما گرداوری کند.

ما بسیار امیدواریم که ورزش یا بازی شطرنج برای شما عزیزان معنایی پر رنگ تر و جدی تر را بدست آورد تا همه ی ما بتوانیم فکر و مغز خود را همانند جسم خود پرورش داده و در زندگی حداکثر استفاده را از آن ببریم.

مدرسه شطرنج در مشهد توانسته آموزش حرفه ای شطرنج کودکان را در همه سنین راه اندازی کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما سر بزنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک احتیاج دارید؟ با ما چت کنید