برترین سامانه آموزشی شطرنج در ایران

یادگیری و آموزش شطرنج عموما در قالب کلاس ها و جلسات آموزشی صورت می گیرد و اینکه بر پایه مطالب آموزشی و مقالات آموزشی اجرا شود برای خیلی ها چندان ملموس نیست. شاید برای شما هم جالب باشد اما یادگیری شطرنج با مطالعه مقالات آموزشی و مطالب مرتبط هم امکان پذیر است. سامانه های زیادی برای آموزش شطرنج در کشور وجود دارند که در این مطلب قصد داریم برترین سامانه آموزشی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

آموزش آنلاین شطرنج

آموزش آنلاین شطرنج ، شطرنج علاوه بر بازی ورزش نیز به حساب می آید. در این بازی دو بازیکن با به کارگیری از یک صفحه مربع و تعدادی مهره با یکدیگر رقابت می نمایند. صفحه ی شطرنج دارای ۶۴ خانه یک اندازه است. هر یک از شطرنج بازان دارای ۱۶ مهره هستند. یکی از آنها شاه است. اگر که به این ورزش علاقه مند هستید و می خواهید به طور کامل آن را آموزش ببینید، می توانید از آموزش آنلاین شطرنج کمک بگیرید.

از مزایای آموزش آنلاین این است که شما از هرجای کشور و حتی دنیا که قرار داشته باشید میتوانید از آموزش ها بهره ببرید و امکان دسترسی به اساتید بزرگ برای همگان به طور یکسان فراهم می شود. برای آموزش های آنلاین می توانید به سایت معتبر باشگاه شطرنج ایران مراجعه کنید. برای دسترسی سریعتر به سایت، اینجا کلیک کنید.

آموزش شطرنج برای کودکان

آموزش کودکان همواره یکی از مهم ترین و پر چالش ترین بخش های آموزش است. اینکه مدرس کودکان چه کسی باشد، تسلط و مهارت او تا چه اندازه باشد، اخلاق مربی به چه صورت باشد و محیط آموزشی در چه سطحی قرار داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است و بسیار تاثیرگذار می باشد. آموزش شطرنج برای کودکان یکی از مفید ترین کلاس ها و دوره هایی است که می توانید برای فرزندانتان در نظر بگیرید. اگر میخواهید ببینید که فرزندتان علاقه و استعداد یادگیری شطرنج را دارد یا خیر به سایت باشگاه شطرنج ایران مراجعه کنید و فیلم آموزش مقدماتی شطرنج برای کودکان را رایگان دانلود کنید و استفاده کنید.

کودکان با یادگیری شطرنج، توانایی حل مسئله، تحلیل اتفاقات و مسائل اطراف، چگونگی رویارویی با شکست های زندگی و بررسی مسائل از جوانب مختلف را یاد می گیرند. علاوه بر همه اینها، شطرنج باعث تقویت و افزایش هوش، قدرت حافظه و حتی بالا بردن ضریب هوشی نیز می شود. کودک با حضور در کلاس های آموزشی شطرنج می آموزد که چگونه در اجتماع حضور پیدا کند، با همسالان خود چگونه رفتار کند و با آداب و فرهنگ رفتار اجتماعی نیز آشنا می شود.

باشگاه شطرنج ایران اولین مدرسه شطرنج 

باشگاه شطرنج ایران یکی از معتبر ترین موسسات آموزشی در زمینه شطرنج می باشد که با سوابق طولانی و درخشان خود، اعتبار و قدرتش را به همگان ثابت کرده است. این باشگاه با راه اندازی سامانه ای برای آموزش آنلاین شطرنج برای تمامی سنین بویژه کودکان، امکان یادگیری و دسترسی به آموزش های قوی را برای هموطنان خود در سراسر کشور فراهم آورده است. در این سامانه علاوه بر دوره های آنلاین و مجازی مجوعه کاملی از آموزش گام به گام شطرنج آورده شده است که بصورت کاملا رایگان و حرفه ای در دسترس عموم قرار دارد.

باشگاه شطرنج ایران هر ساله مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی در سطح استان را به خود اختصاص می دهد و هنرجویان این باشگاه در این زمینه خوش درخشیدند؛ همچنین از آنجایی که هنرجویان برجسته باشگاه پس از طی آموزش های حرفه ای و کسب درجه لازم در زمینه شطرنج، به یکی از اساتید همان باشگاه تبدیل می شوند می توان به کیفیت قابل رقابت آموزش های آموزشگاه پی برد.

نحوه دسترسی به سامانه آموزشی باشگاه شطرنج ایران

برای دسترسی به سامانه آموزشی باشگاه شطرنج ایران شما می توانید از طریق آدرس سایت به نشانی www.shatranjiran.com مراجعه کنید و از قسمت آکادمی آنلاین به تمامی آموزش ها راه پیدا کنید و از دوره های مجازی و آنلاین باخبر شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک احتیاج دارید؟ با ما چت کنید