آموزشگاه تخصصی آموزش شطرنج در شهر مشهد

مدرسه تخصصی آموزش شطرنج ویژه شهر مشهد

 

یادگیری حرفه ای شطرنج برای دوست داران شطرنجی که هدفشان قهرمانی است اهمیت زیادی دارد، بنابراین وجود آموزشگاه هایی که به صورت تخصصی به آموزش شطرنج می پردازند برای آن ها حیاتی است؛ به این دلیل که آن دسته از آموزشگاه هایی که تخصصی به آموزش شطرنج می پردازند دایره اطلاعاتی معتبرتر، اصولی تر و بالاتری دارند.

امروز در این مطلب قصد داریم تا آموزشگاه تخصصی آموزش شطرنج در شهر مشهد را به شما معرفی کنیم که اگر ساکن مشهد هستید و در زمینه شطرنج علاقه و استعداد زیادی دارید بتوانید با مراجعه به این مجموعه از دوره های حرفه ای و تخصصی شطرنج بهرمند شوید. همچنین به نقش آموزش اصولی در قهرمانی شطرنج پرداخته و در کنار آن ویژگی های یک آموزشگاه تخصصی آموزش شطرنج را بهتر بشناسیم. لطفاً تا پایان مقاله همراه ما باشید.


جهت آموزش مجازی و آنلاین شطرنج کلیک کنید


ویژگی های یک آموزشگاه تخصصی شطرنج

 

اعتبار آموزشگاه

اولین قدم در شناسایی یک آموزشگاه تخصصی این است که بدانید آن مجموعه چقدر از اعتبارات لازم برای یک موسسه حرفه ای برخوردار است. مثل داشتن مجوز های لازم و تأییدیه های مربوط به حوزه ی کاری آن مجموعه.

اساتید آموزشگاه

قدم بعدی برای تعیین یک آموزشگاه به عنوان مرکز آموزش تخصصی شطرنج، اساتیدی هستند که وظیفه ی آموزش هنرجویان را بر عهده دارند. این اساتید می بایست خودشان از درجات بالایی در شطرنج برخوردار بوده و افتخارات قابل قبولی را در این زمینه داشته باشند.

سرفصل های آموزش

مباحث مورد تدریس در یک آموزشگاه تخصصی شطرنج باید حرفه ای بوده و به صورت مفصل برای ریز جزئیات شطرنج آموزش اختصاصی تدارک دیده باشد.

 

 

گواهی پایان دوره معتبر

یک آموزشگاه تخصصی شطرنج می بایست قدرت و اعتبار صدور گواهی پایان دوره را در انتهای هر دوره ی آموزشی خود داشته باشد که آن گواهی برای هنرجو از اعتبار کافی جهت ارائه در مراکز دیگر برخوردار باشد.

نقش آموزش اصولی در قهرمانی شطرنج

تاثیر آموزش غیر اصولی بر افراد با استعداد

اگر شما یک شطرنج دوست باشید که در این زمینه از استعداد بالایی نیز برخوردار باشید و هدف تان از یادگیری شطرنج نیز کسب مقام های قهرمانی در سطح جهانی باشد؛ اما آموزش هایی که می بینید به حد کافی اصولی و جامع نباشند، به راحتی می توانید از مسیر موفقیتی که می توانست پیش روی شما باشد منحرف شوید و  با شکست های پی در پی به دلیل عدم آموزش تخصصی و اصولی، نا امید شده و از ادامه مسیر سر باز زنید.


فیلم آموزشی مقدماتی شطرنج برای کودکان


تاثیر آموزش تخصصی و اصولی

حال اگر این فرد با استعداد از ابتدا تحت آموزش های اصولی و تخصصی قرار می گرفت، مسیر قهرمانی برای او هموارتر و در زمان کوتاه تری به مقصود خود می رسید. همچنین احتمال دلسرد شدن و کناره گیری از مسیر خود نیز بالاتر می رفت. در مقابل آن ممکن است یک فردی که علاقه زیادی به شطرنج دارد اما استعداد چندانی ندارد؛ بر اثر آموزش های تخصصی، حرفه ای و اصولی به راحتی به درجات بالایی در شطرنج برسد و عناوین قهرمانی را از آن خود کند.

آموزشگاه تخصصی آموزش شطرنج در مشهد

باشگاه شطرنج ایران، اولین مدرسه شطرنج نمونه بارز یک آموزشگاه تخصصی برای آموزش شطرنج می باشد که تمامی ویژگی های یک آموزشگاه معتبر را دارا می باشد. این آموزشگاه در شهر مشهد قرار دارد و با داشتن کادری مجرب و اساتید حرفه ای با درجات بین المللی، مجموعه ای از آموزش های اصولی و معتبر را برای هنرجویان خود ارائه می دهد.

همچنین این باشگاه به ازای گذراندن هر دوره آموزشی، یک گواهی پایان دوره معتبر نیز اعطا می کند که نشان می دهد این آموزش ها از اعتبار کافی برخوردار بوده و مفید می باشند.


جهت آموزش حرفه ای و مقدماتی شطرنج در مشهد کلیک کنید


سوابق درخشان

باشگاه شطرنج ایران همچنین در زمینه کسب رتبه های برتر در سطح استانی و کشوری هر ساله پیشتاز بوده و آمار قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. این باشگاه از سراسر دنیا هنرجو داشته و از هنرجویان با استعداد و کوشای خود بطور همه جانبه حمایت می کند.

نتیجه گیری

در مقاله امروز به نقش تاثیر آموزش اصولی در قهرمان یا عدم موفقیت یک فرد با استعداد و علاقمند در این زمینه پرداختیم و همچنین با ویژگی های یک آموزشگاه تخصصی برای آموزش شطرنج آشنا شدیم. در آخر هم به معرفی یک آموزشگاه تخصصی آموزش شطرنج در شهر مشهد پرداخته و شما را با اولین مدرسه شطرنج آشنا نمودیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک احتیاج دارید؟ با ما چت کنید